Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
Polagra Food 2018

polagra_food_750x100.png

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD

8-10 maja 2018, Poznań

 

Jakie produkty?

Na tegorocznej ekspozycji zaprezentują się między innymi polska branża mleczarska i przetwórstwa mięsnego, firmy przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz produkujące słodycze, herbaty, napoje, przyprawy i produkty spożywcze eko.

zloty_medal.png

nowosci.png

Wystawcy z całego świata

Oprócz polskich przedsiębiorców, na ekspozycji targów Polagra Food,nie zabraknie również producentów żywności, m.in. z Belgii, Białorusi, Chin, Francji, Hiszpanii, Holandii, Korei, Litwy, Macedonii, Niemiec, Sri Lanki, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier czy Włoszech.

Bilety

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu na targi. Zakup biletu online to wygoda oraz oszczędność. Bilety w przedsprzedaży są tańsze nawet o 20 zł (bilet wielokrotnego wstępu).

kup_bilet_online.png

Bezpłatne szkolenia i wykłady

Zapraszamy do udziału w spotkaniach z ekspertami, którzy poruszą szereg tematów dedykowanych zarówno producentom żywności, jak i jej dystrybutorom, dotyczących m.in. optymalizacji produkcji, wymogów związanych ze znakowaniem produktów, praktyk zakupowych współczesnych nabywców czy budowania silnych marek własnych.

Otwarta strefa szkoleniowa: pawilon 7

szkolenia_i_wyklady.png

Czytaj wydanie specjalne magazynu POLAGRA NEWS

Z przyjemnością zapraszamy do lektury nowego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Polagra News”, w którym prezentujemy produkty spożywcze o wysokiej jakości, nagrodzone prestiżową nagrodą, jaką jest Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz nowości wkraczające na sklepowe półki, przygotowane z myślą o rosnących potrzebach konsumentów i ich otwartości na nowe smaki. Polecamy również artykuły, w których eksperckim okiem przyglądamy się branży spożywczej, zachowaniu konsumentów i ich preferencjom.

Zapraszamy do lektury!

[kliknij w okładkę i czytaj]

polagra_news_2018.png

[ Wstecz ]
Patroni Medialni