Złoty Medal MTP

Zgłoś najlepsze produkty do udziału w konkursie.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal  Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów.

Jako wystawcy targów POLAGRA FOOD możecie Państwo zgłosić do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP, swoje produkty. Jakie kryteria muszą spełniać wytypowane produkty? Przede wszystkim powinna wyróżniać je:

  • zdrowotność
  • innowacyjność i unikatowość w swojej klasie,
  • znakomitej jakości użytych surowców
  • atrakcyjność sensoryczna.

Do kiedy należy przesłać zgłoszenia?

do 02.03.2018 r.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do strony logowania do serwisu.

zloty_medal_zgloszenie.jpg

Jak wykorzystać Złoty Medal w promocji produktu?

Pakiet medalisty to komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony MTP, adresowanych do firm, które uzyskały Złoty Medal za zgłoszony produkt. Pakiet obejmuje m.in. klasyczne materiały BTL w wersji drukowanej, pliki i projekty w wersji elektronicznej do dalszego wykorzystania oraz wybrane usługi PR i reklamowe. Jego wartość szacunkowa to 50 000 PLN.

Firmy, które otrzymały prestiżową nagrodę mają prawo do posługiwania się logotypem we wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących danego produktu, w tym w reklamach prasowych, telewizyjnych, internetowych czy na opakowaniu produktu.

Dodatkową formą promocji dla laureatów jest udział w jeszcze jednym konkursie – Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięstwie zadecyduje publiczność. Konkurs ten cieszy się ogromny zainteresowaniem odwiedzających.

Wyróżnione produkty promowane są także przez organizatora targów POLAGRA FOOD.

Laureaci konkursu są prezentowani:

  • w materiałach prasowych wysyłanych do mediów branżowych
  • w magazynie targowy POLAGRA NEWS dystrybuowanym pocztowo, przed targami, do kluczowych zwiedzających targi, w tym kadry menedżerskiej sieci handlowych, hurtowni spożywczych
  • na stronie www targów POLAGRA FOOD oraz MTP, a także w serwisach społecznościowych
  • w newsletterach wysyłanych do potencjalnych zwiedzających targi
  • w informatorze przygotowywanym dla zwiedzających targi POLAGRA FOOD.

Pakiet medalisty - szczegóły >>

Regulamin konkursu >>

Wstecz

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact