Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Wyjątkowa nagroda dla wyjątkowych produktów.

Złoty Medal MTP to nagroda z ponad 30-letnią tradycją. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Na czym polega fenomen tego konkursu?

Po pierwsze, wyróżnienie przyznawane jest ekspertów reprezentujących poszczególne dziedziny życia gospodarczego To oni, w oparciu o swoją fachową wiedzę, oceniają jakość produktu, jego innowacyjność, nowoczesność, estetykę czy ekonomiczność użycia. Rekomendacja ekspertów z kolei jest kluczowa przy otwieraniu nowych kontaktów biznesowych, wejściach na nowe rynki.

- Polski eksport bije rekordy, nasze firmy zdobywają kolejne zagraniczne rynki. Zagraniczni partnerzy handlowi dogłębnie sprawdzają wiarygodność polskich dostawców i jakość ich produktów. Złoty Medal, jak i Złoty Medal – Wybór Konsumentów, oprócz wyróżnienia cech samego produktu, jest także certyfikatem wiarygodności jego producentawyjaśnia Jerzy Wonka Prezes Zarządu InfoCredit Service – partner targowego portalu Strefa Wystawcy i Dźwignia Biznesu.

Po drugie, Grupa MTP nie tylko organizuje konkurs o Złoty Medal MTP, ale także aktywnie angażuje się w promocję laureatów. Firmy, których produkty zostały wyróżnione w konkursie otrzymują tzw. Pakiet Medalisty, który obejmuje m.in. możliwość plasowania znaku Złotego Medalu w materiałach promocyjnych wystawcy, a także szereg działań informacyjnych, które podejmuje Grupa MTP jak np. zamieszczanie opisów nagrodzonych produktów w elektronicznych i drukowanych materiałach targowych: newsletterach, przewodniku targowym, vademecum, mapkach i planach, folderach dla Zwiedzających oraz stronach poszczególnych targów i w mediach społecznościowych.

Dotychczasowi laureaci dumnie prezentują tę prestiżową nagrodę zdobytą na Międzynarodowych Targach Poznańskich, nie tylko w gablotach, lecz posługują się tym motywem na szerszą skalę. Przykłady >>>

Po trzecie, nagrodzone produkty przechodzą do kolejnego etapu konkursu „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów, gdzie głosy swoje oddają przedstawiciele branży oraz konsumenci. Produkt, który zdobędzie największą ilość punktów wchodzi do elity medalistów!

UWAGA!

Do udziału w konkursie mogą przystąpić firmy, które zgłosiły swój udział w targach.

zapytaj_o_oferte_2-002.png

 

<< REGULAMIN KONKURSU O ZŁOTY MEDAL MTP >>

Wstecz

Patroni Medialni