Z szerokiej biznesowej perspektywy

Udział w targach POLAGRA FOOD - zaplanuj go w szczegółach.

W dużym bloku targowym

Przyszłoroczna edycja targów POLAGRA FOOD ponownie odbędzie się w dużym bloku targowym obejmującym m.in. takie wydarzenia jak Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA TECH czy Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO. Stanie się więc znów płaszczyzną, na której nie tylko kluczową rolę odgrywają kontraktacje z dystrybutorami żywności, ale także jej promocja w sektorze HoReCa. Niemniej ważne są spotkania z sektorem dostawców maszyn, urządzeń i dodatków do produkcji żywności. Tematykę ekspozycji skierowaną do branży uzupełnią pondto targi TAROPAK w obszarze opakowań i rozwiązań logistycznych.

Warto także pamiętać, że targi POLAGRA FOOD, oprócz wystawy, biznesowych spotkań z dystrybutorami żywności z Polski i zagranicy, oferują także możliwość udziału w szkoleniach, panelach dyskusyjnych, w tracie których omawiane są najnowsze rozwiązania legislacyjne czy marketingowe.

Usługi dodatkowe

Organizator targów zapewnia nie tylko powierzchnię na ekspozycji jednego z najważniejszych wydarzeń dla sektora spożywczego, ale także pakiet usług, które obecność na targach czynią jeszcze bardziej efektywną. Wraz z powierzchnią ekspozycyjną można zamówić projekt i realizację stoiska, usługi cateringowe, usługi marketingowe obejmujące działania w Internecie, a także outdoorowe, które pozwolą dotrzeć nie tylko do klienta biznesowego, ale także do szerokiego grona konsumentów.

Dodatkowo, wystawcy mają możliwość wzięcia udziału w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienie to, przyznawane przez ekspertów branżowych, może stać się elementem komunikacji marketingowej i zdobycia przewagi konkurencyjnej na sklepowych półkach.

Wystawcy targów POLAGRA FOOD mogą też liczyć na udział w kampaniach promocyjnych targów obejmujących takie usługi jak promocja nowości, ekspozycja logo na stornie internetowej targów, wzmianki o produktach wystawców w informacjach prasowych wysyłanych do mediów branżowych oraz w newsletterach dystrybuowanych do profesjonalnych zwiedzających targi.

zapytaj_o_oferte_2.png

Zapraszamy do udziału w targach POLAGRA FOOD 2019!

Wstecz

Patroni Medialni