Wysoka jakość spotkań biznesowych

Zapraszamy do udziału w targach POLAGRA FOOD.

Targi Polagra Food to wydarzenie o charakterze B2B skoncentrowane na budowaniu relacji handlowych na linii producenci żywności – odbiorcy biznesowi: kupcy z sieci handlowych oraz hurtownicy i detaliści z branży spożywczej. W 2018 roku targi po raz pierwszy.odbyły się jako samodzielne wydarzenie dla uzyskania transparentności zwiedzających gości.

Edycję 2018 odwiedzili profesjonaliści repreznetujący branżę spożywczą:

zwiedzajacy_profil.png

MIĘDZYNARODOWY WYMIAR TARGÓW

W 2018 roku targi POLAGRA FOOD odwiedzili przedstawiciele branży spożywczej z Europy, Azji, Afryki oraz z Ameryki Północnej i Południowej.  To efekt współpracy z ambasadami na całym świecie i autorskiego programu Hosted Buyers, dzięki którym targi branży spożywczej w Poznaniu odwiedzają kupcy z całego świata, zainteresowani kontraktami dotyczącymi m.in. mięsa i przetworów mięsnych, produktów mleczarskich, przetworów owocowo-warzywnych oraz owoców i warzyw mrożonych, produktów zbożowych, alkoholi, w szczególności win i piw.

PROGRAM HOSTED BUYERS – WYSOKA JAKOŚĆ SPOTKAŃ

To aranżowane spotkania biznesowe z przedstawicielami sieci handlowych, hurtowni, grup zakupowych i dystrybutorów działających w sektorze spożywczym. W 2018 roku w ramach programu HOSTED BUYERS w targach udział wzięli m.in. kupcy z firmy Bidfood - największej hurtowni żywności działającej na rynkach detalicznym i HoReCa  w Czechach, a także przedstawiciele Evrotek - grupy skupiającej pod sobą  4 sieci detaliczne operujące na terenie Ukrainy.

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Targi POLAGRA FOOD to również spotkania – konferencje, szkolenia, panele dyskusyjne, podczas których omawiana jest przyszłość branży spożywczej, a także dedykowane jej rozwiązania legislacyjne czy marketingowe.

Zapytaj o ofertę udziału w targach Polagra Food 2019!

POLAGRA FOOD 2019 - prezentacja >>>

zapytaj_o_oferte.jpg

Wstecz

Patroni Medialni