Targi Polagra Food

pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

9 listopada, Krzysztof Jurgiel, Mnister Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął patronat honorowy nad Międzynarodowymi Targami Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD.

Targi POLAGRA FOOD to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert producentów oraz promocja branży spożywczej i jej otwartości na potrzeby zgłaszane przez konsumentów. Wydarzenie jest miejscem prezentacji produktów wysokiej jakości, które otwiera nowe kierunki dla rozwoju biznesu.

Ekspozycję co roku tworzy szerokie grono firm z sektora mięsnego i mleczarskiego, a także producenci przetworów owocowo-warzywnych, słodyczy, przekąsek, herbat, ziół, przypraw, dodatków do żywności, napojów i alkoholi. W 2017 roku o uwagę zwiedzających zabiegały produkty, zaprezentowane przez ponad 200 firm z całego świata.

Targi POLAGRA FOOD od wielu lat odbywają się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi jako wydarzenie promujące polską żywność i stanowiące platformę wymiany wiedzy i doświadczeń między profesjonalistami z sektora rolno-spożywczego.

Wstecz

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact