Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
Prestiż poparty historią

Rynki Alkoholowe - rzetelne informacje na temat branży.

W marcu 1995 r. pojawiło się pierwsze wydanie ogólnopolskiego miesięcznika branżowego „Rynki Alkoholowe”. Od tamtego momentu czasopismo to wciąż pozostaje niezależne i rzetelne sukcesywnie budując także swój prestiż. Skierowane jest ono przede wszystkim do: producentów i importerów alkoholi w Polsce, firm kooperujących z branżą alkoholową, hurtowni, hoteli, restauracji oraz barów, ambasad RP w świecie i przedstawicielstw zagranicznych w Polsce, wielu instytucji, organizacji i stowarzyszeń z branży. „Rynki Alkoholowe” są także obecne na wielu branżowych  targach krajowych oraz zagranicznych.

Redakcja od samego początku podejmuje szereg inicjatyw i przedsięwzięć, mających na celu zjednoczenie branży i promocję wyrobów alkoholowych. Przykładowo od 2006 r. organizowana jest Degustacja Wódek, podczas której niezależne jury poddaje ocenie „w ciemno” próbki wódek czystych oraz smakowych, wybierając te najlepsze w danej kategorii.

„Rynki Alkoholowe” zakresem tematycznym obejmują całą szeroko rozumianą branżę alkoholową wraz z powiązanym z nią otoczeniem. Comiesięczna obecność na biurku właścicieli, prezesów, dyrektorów, kierowników (a więc osób decydujących o zakupach dla swoich jednostek) sprawia, że  to skuteczny, szybki i niedrogi nośnik oferty handlowej. Szczegółów dotyczących publikacji ogłoszeń w miesięczniku „Rynki Alkoholowe” udziela Lidia Potwardowska (tel. 607 842 864, e-mail: lpotwardowska@kartel.com.pl).

Wstecz

Patroni Medialni