Postaw na długofalową promocję

Zapraszamy producentów i dystrybutorów żywności do udziału w targach POLAGRA FOOD.

Wcześniejsze zgłoszenie udziału w targach, do 31 maja br., to nie tylko opcja wynajmu powierzchni wystawienniczej w promocyjnych cen, ale także możliwość skorzystania z pakietu bezpłatnych działań promocyjnych, który obejmuje m.in. takie działania jak:

  • wyróżnienie produktu w sekcji NOWOŚCI WYSTAWCÓW na www.polagra-food.pl (wersja polska i angielska);
  • artykuł dotyczący NOWOŚĆI z grafiką na banerze głównym w sekcji aktualności na stronie www.polagra-food.pl (wersja polska i angielska);
  • informacje w newsletterach wysyłanych do zwiedzających targi POLAGRA FOOD;
  • informacje w newsletterach wysyłanych do zwiedzających targi POLAGRA GASTRO;
  • możliwość zamieszczenia przygotowanej przez Wystawcę filmowej zapowiedzi na kanale filmowym targów Polagra Food i Polagra Gastro.

Powyższe działania to możliwość dostarcia z ofertą nie tylko do przedstawicieli branży spożywczej, ale także najlepszych szefów kuchni w Polsce odwiedzających odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL, w tym uczestników najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego w Polsce jakim jest Kulinarny Puchar Polski.

Warto podkreślić, że aż 40% użytkowników odwiedzających stronę internetową targów pochodzi spoza Polski.

Pakiet przysługuje wszystkim wystawcom. Wymienione wyżej działania wspierane są systematyczną promocją skierowaną do przedstawcieili branży spożywcze z Polski i zagranicy: właścicieli i menedżerów hurtowni spożywczych, kupców z sieci handlowych, dystrybutorów żywności.

Zgłoś udział w targach POLAGRA FOOD!

zapytaj_o_oferte_2.png

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy.

Zespół targów POLAGRA FOOD >>>

 

 

Wstecz

Patroni Medialni