Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
Polagra Food 2019 – dofinansowanie dla branży mleczarskiej

Sprawdź jak zawnioskować.

Zapraszamy spółdzielnie mleczarskie do udziału w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2019.

Dla zgłoszeń złożonych do dn. 31 maja br. obowiązują rabaty na zakup powierzchni wystawienniczej.

<<< OFERTA >>>

Co więcej, do dnia 5 kwietnia 2019 r., można wnioskować o dofinansowanie z Funduszu Promocji Mleka. Wnioski o dofinansowanie przyjmuje Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich.

<<< POBIERZ WNIOSEK >>>

 

Dlaczego warto zaprezentować swoją ofertę na targach POLAGRA FOOD?

  1. Udział w wydarzeniu w roli wystawcy to możliwość spotkań z przedstawicielami hurtowni spożywczych oraz kupcami z sieci handlowych, okazja do zaprezentowania im nowych produktów oraz rozmów na temat rozszerzenia współpracy.
  2. Dla firm szukających odbiorców zagranicznych to z kolei jedyna w swoim rodzaju szansa na to, by aktywnie zabiegać o nowe kontakty handlowe  z kupcami, kadrą kierowniczą dużych grup hurtowni, sieci supermarketów, importerami i dystrybutorami produktów spożywczych zza granicy. Organizator targów co roku zaprasza do udziału  przedstawicieli rynków zagranicznych  w ramach programu Hosted Buyers. Wielu kupców uczestniczy w targach POLAGRA  własnym zakresie dzięki promocji prowadzonej przez organizatora wydarzenia poza granicami kraju.
  3. Udział w targach POLAGRA FOOD to także możliwość ubiegania się o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich stanowiący rekomendację ekspertów i potwierdzenie jakości produktów.

Co więcej, udział w targach POLAGRA FOOD to nie tylko opcja wynajmu powierzchni wystawienniczej i jej aranżacji, ale także możliwość skorzystania z pakietu bezpłatnych działań promocyjnych, który obejmuje m.in. takie działania jak:

  • wyróżnienie produktu w sekcji NOWOŚCI WYSTAWCÓW na www.polagra-food.pl (wersja polska i angielska);
  • artykuł dotyczący NOWOŚĆI z grafiką na banerze głównym w sekcji aktualności na stronie www.polagra-food.pl (wersja polska i angielska);
  • informacje w newsletterach wysyłanych do zwiedzających targi POLAGRA FOOD;
  • informacje w newsletterach wysyłanych do zwiedzających targi POLAGRA GASTRO;
  • możliwość zamieszczenia przygotowanej przez Wystawcę filmowej zapowiedzi na kanale filmowym targów Polagra Food i Polagra Gastro.
Więcej informacji >>>

Powyższe działania oraz udział w targach POLAGRA FOOD, to także możliwość dotarcia z ofertą nie tylko do przedstawicieli branży spożywczej, ale także najlepszych szefów kuchni w Polsce odwiedzających odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL, w tym uczestników najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego w Polsce jakim jest Kulinarny Puchar Polski.

Wstecz

Patroni Medialni