Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
Polagra Food – więcej niż branża spożywcza

Kto odwiedza targi oprócz kupców?

Targi co roku odwiedzają kupcy z sieci handlowych, przedstawicieli hurtowni spożywczych i sklepów detalicznych, ale nie tylko. Ogromy potencjał dla producentów to również odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL. To wydarzenie, w którym udział biorą restauratorzy, właściciele kawiarni i szefowie kuchni z całej Polski.

- Odwiedzając pawilony targów POLAGRA FOOD szukam przede wszystkim produktów najwyższej jakości, zwłaszcza tych oferowanych przez niszowych producentów. Zwracam uwagę na lokalność produktów oraz na ich dostępność w ciągu roku. Najważniejszy jest dla mnie smak i jakość, a w mniejszym stopniu kolorowe opakowanie. Zastanawiam się nad wykorzystaniem tychże produktów w swojej kuchni, ponieważ zależy mi na tym, by dać gościom mojej restauracji to co najlepsze, najsmaczniejsze, ale też najmniej przetworzone. – mówi Zenon Hołubowski, właściciel Hotelu Hołubowski oraz Tawerna Toscana w Pile oraz executive chef w Miejskim Browarze Stargard.

Warto podkreślić, że w gronie kucharzy odwiedzających targi POLAGRA FOOD znajdują się także szefowie kuchni zza granicy oraz najlepsi kucharze w naszym kraju, w szczególności finaliści odbywającego się podczas targów POLAGRA najważniejszego w Polsce konkursu gastronomicznego dla profesjonalistów, czyli Kulinarnego Pucharu Polski

- POLAGRA FOOD to jedyne targi w Polsce, na których możemy kompleksowo „dotknąć” całej branży spożywczej. To idealne miejsce dla osób poszukujący nowych rozwiązań technologicznych, nowych smaków, ale również zapewniające kontakt z producentami żywności i hodowcami - podkreśla Paweł Salamon, szef kuchni w Smolarnia Hotel & Restaurant, zdobywca pierwszego miejsca w Kulinarnym Pucharze Polski 2016.

Trwa obecnie kampania skierowana do wystawców bloku targowego Polagra. Organizatorzy jak zawsze zachęcają do wcześniejszego zgłoszenia udziału w ekspozycji, ponieważ można wtedy skorzystać z niższych cen powierzchni wystawienniczej (do 31 maja).

zapytaj_o_oferte_2.png

Wstecz

Patroni Medialni