Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
OSM w Kole - wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój

Sztandarowym produktem przedsiębiorstwa jest mleko w proszku, które jest eksportowane na cały świat.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole powstała w 1930 roku. Sztandarowym jej produktem jest mleko w proszku, które jest eksportowane na cały świat. Należy tu zaznaczyć, że kolskie mleko w proszku: pełne, odtłuszczone oraz natłuszczane tłuszczem roślinnym, otrzymało godło promocyjne „Teraz Polska”. Występuje w postaci aglomeratu, instant, z dodatkiem witamin i dodatków wg życzeń klienta.

 

000__milka_gold.jpg 000_ffmp_25kg.jpg

OSM  w KOLE  w ciągu roku przerabia ponad 314 milionów litrów mleka - z tego 99% w najwyższej klasie EKSTRA.

Do najbardziej rozpoznawalnych produktów w regionie, jak  również w całej Polsce, należą serek wiejski i masło ekstra. Kolska mleczarnia oferuje także gamę innych wyrobów: śmietany, twarogi, maślanki,  kefiry, mleko świeże, zsiadłe mleko, serki homogenizowane.

Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole są liczne wyróżnienia takie jak Poznaj Dobrą Żywność, Teraz Polska, liczne Złote Medale. Jej gwarancją jest wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000:2005 oraz standardu BRC.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem. Od roku 1930, w którym powstała, ciągle rozwijała swoją działalność dostosowując się do zmiennych warunków ustrojowych, gospodarczych oraz społecznych. Do dziś zachowała swoją spółdzielczą formę działalności. Od 1992 roku  Prezesem  Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole jest Pan Czesław Cieślak. Dzięki jego dużej wiedzy specjalistycznej, zdolnościom organizacyjnym i kreatywności rozwój spółdzielni ciągle trwa.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.osmkolo.pl.

Wstecz

Patroni Medialni