Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
Jak uczynić udział w targach efektywnym?

Zachęcamy do lektury materiału podsumowującego najważniejsze punkty związane z przygotowaniem się do targów.

POLAGRA FOOD to targi z gwarancją jakości oraz inwestycja obejmująca udział w ekspozycji oraz promocję produktów wystawcy i jego marki na kilka miesięcy przed targami oraz po zakończeniu wydarzenia. Jakie możliwości mają więc wystawcy?

Po pierwsze ...

Zgłoszenie udziału do 31.05.2019, to możliwość wynajmu powierzchni ekspozycyjnej w najniższej cenie!

Zapytaj o ofertę przez formularz lub porozmawiaj z Opiekunem Wystawców - kontakt >>>

A co dalej?

Uzupełnij swój wpis w katalogu wystawców – Twoja wizytówka ułatwi identyfikację firmy potencjalnym klientom, a co ważne, jest aktywna jeszcze przez wiele miesięcy po zakończeniu targów.

Zgłoś nowości – to dodatkowa, bezpłatne, możliwość promocji firmy i produktów zachęcająca zwiedzających do odwiedzenia Twojego stoiska podczas targów lub do kontaktu przed lub po wydarzeniu. Nowości prezentujemy na stronie internetowej w sekcji nowości, w materiałach drukowanych dla zwiedzających, w newsletterach wysyach do zwiedzających oraz w informacjach prasowych.

Począwszy od maja Twoje nowości ma możliwość poznać ponad 80 tys. użytkowników naszej strony internetowej i subskrybentów newslettera!!!

Formularz zgłoszenia NOWOŚCI dla wystawców >>

Weź udział w konkursie o Złoty Medal MTP – zdobądź rekomendację ekspertów – dowód potwierdzający wysoką jakość produktu, który pozowali Ci efektywniej konkurować na sklepowych półkach.

Planujesz pokazy kulinarne na stoisku? – poinformuj nas. Pomożemy Ci je bezpłatnie wypromować!

Twoje produkty dedykowane są dla gastronomii? – skorzystaj z synergii branż … W tym samym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się Międzynarodowe Targi Gastronomii Polagra Gastro oraz najbardziej prestiżowy konkurs dla profesjonalnych kucharzy - Kulinarny Puchar Polski. To doskonała okazja, by znakomitych szefów kuchni, również zza granicy, zaprosić na swoje stoisko i zaprezetnować im swoj produkty.

Chciałbyś swój produkt przedstawić także finalnym konsumentom? Skorzystaj z usług CityMarketingu >>>

Wstecz

Patroni Medialni