Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
■ Usługi dla wystawców

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

OFERTA UCZESTNICTWA W TARGACH
Wypełnij formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić najlepszą propozycję udziału Twojej firmy w targach!

>>> Formularz kontaktowy

contact_form.jpg

STREFA WYSTAWCY
Zamów powierzchnię i pozostałe usługi online! Dzięki Strefie Wystawcy masz pełną kontrolę nad udziałem w targach!

>>> Zaloguj się do STREFY WYSTAWCÓW

strefa_wystawcy_exhibitor_zone.jpg

IDEAEXPO
Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe juz od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

>>> Zobacz ofertę IDEAEXPO

idea_expo_znak_rgb-1.png

ZGŁOŚ NOWOŚĆ
Nowości rynkowe to najczęściej wybierany powód przyjazdu na Targi. Zgłoś swoje nowości produktowe, a my zaprezentujemy je zwiedzającym bez żadnych dodatkowych opłat!

>>> Zgłoś nowość

zglos-nowosc

INWESTYCJA W MARKĘ

Zgłoś swój innowacyjny produkt i zdobądź najważniejsze targowe wyróżnienie w Polsce! Aż 83% laureatów konkursu zauważyło wzrost zainteresowania ofertą firmy po opublikowaniu informacji o zdobyciu Złotego Medalu!

>>> Zobacz lauretów konkursu, edycja 2018

>>> Złoty Medal MTP

zm_bezroku.png

DODATKOWE USŁUGI PROMOCYJNE

Wykorzystaj wszystkie możliwości promocyjne i bądź jeszcze bardziej widoczny podczas targów - nie tylko na samym terenie targowym! Skorzystaj z wyjątkowej oferty możliwości marketingowych!

>>> Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

city_marketing_znak_rgb.png

ACANTHUS AUREUS
Najlepsze stoiska zasługują na prestiżową nagrodę! Przygotowujesz niestandardowe stoisko, które sprzyjać będzie bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreśli pozytywny wizerunek firmy? Zgłoś je do konkursu ACANTHUS AUREUS!

>>> Zobacz szczegóły konkursu ACANTHUS AUREUS

acanthus-01.png

USŁUGI TECHNICZNE
Wszystkie dodatkowe usługi jak np. podwieszanie linek, usługi elektryczne, dostawa sprężonego powietrza, zamówisz online w STREFIE WYSTAWCY.

>>> Zaloguj się do STREFY WYSTAWCÓW

slep_internetowy_grafika.jpg

GardenCity

Skorzystaj z usług cateringowych na terenie targów w restaurajcach GradenCity zlokalizowanych na terenie Międzynardowych Targów Poznańskich. Zjedz lunch, zarezerwuj stolik na spotkanie biznesowe, zamów catering na stoisko!

>>> Więcej informacji

garden_city_znak.png

RECEPCJA WYSTAWCÓW
Tuż przed rozpoczęciem targów karty wstępu i wjazdu, faktury itp. dostępne będą do odbioru bądź nabycia w Recepcji Wystawców, tuż przy bramie wjazdowj na tereny targowe

>>> Recepcja Wystawców

recepcja_wystawców

PLIKI DO POBRANIA
Dla Twojej wygody przygotowaliśmy zestaw grafik, dzięki którym w łatwy sposób zakomunikujesz swój udział w targach np. na stronie internetowej. Zachęcamy do pobierania!

>>> Pobierz pliki graficzne

polagra-food-pl.png

 

 [ Wstecz ]
Patroni Medialni