Patronat Honorowy
Partnerzy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS
■ Korzyści z udziału w targach

BUDUJ WIZERUNEK MARKI, ROZWIJAJ KONTAKTY HANDLOWE, PODBIJAJ RYNKI ZAGRANICZNE

polagra-food-pl.png

Targi POLAGRA FOOD to jedno z najważniejszych wydarzeń odbywających się w cyklu rocznym dedykowanych branży spożywczej. To miejsce promocji polskiej gospodarki, otwierania nowych kontaktów biznesowych, pozyskiwania odbiorców, rozmów na temat przyszłości sektora.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się pod hasłem „Po pierwsze jakość”. Stawiamy na jakość:

 • relacji biznesowych,
 • obsługi wystawców w zakresie promocji ich oferty,
 • żywności.

UWAGA!

Niższe ceny powierzchni wystawienniczej - do 31 maja 2019!


polagra_food_2019.png

JAKOŚĆ RELACJI BIZNESOWYCH

Nasze działania koncentrujemy na zagwarantowaniu obecności na targach kluczowych marek handlowych i dystrybutorów żywności z Polski, zwiedzających zza granicy, stowarzyszeń branżowych, przedstawicieli sektora gastronomicznego.

 • Targi Polagra Food mogą pochwalić się wielokanałową promocją skierowaną do przedstawicieli branży spożywczej w Polsce. W ten sposób do udziału w targach zapraszamy osoby odpowiedzialne za zatowarowanie sieci handlowych, hurtowni spożywczych i dystrybutorów żywności.
 • Promujemy targi poza granicami kraju.W ramach programu Hosted Buyers zapraszamy kupców zza granicy zainteresowanych importem polskich produktów spożywczych.
 • Udział w targach POLAGRA FOOD, to także możliwość dotarcia z ofertą do najlepszych szefów kuchni w Polsce odwiedzających odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL, w tym uczestników najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego w Polsce jakim jest Kulinarny Puchar Polski.
 • Tegoroczna edycja targów Polagra Food również w tym roku objęta została patronatem honorowym przez Ministra Rolnictwa, Jana Krzysztofa Ardanowskiego. W gronie patronów branżowych znalazły się natomiast czołowe instytucje i stowarzyszenia wspierające rozwój polskiego sektora rolno-spożywczego oraz handlu, w tym m.in.: Związek Polskie Mięso, Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich, Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP, Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, Polska Izba Handlowa, Polska Federacja Producentów Żywności, Krajowa Unia Producentów Soków czy Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych POLBISCO.

PROMOCJA WYSTAWCÓW

Udział w targach POLAGRA FOOD to nie tylko opcja wynajmu powierzchni wystawienniczej i jej aranżacji, ale także możliwość skorzystania z pakietu bezpłatnych działań promocyjnych. Promujemy wystawców i ich ofertę, w szczególności nowe, unikatowe produkty z oferty wystawców na łamach  magazynu targowego Vademecum Zwiedzającego, na naszej stronie www, w informacjach wysyłanych do mediów branżowych.

Wystawcy mają także możliwość zamieszczenia przygotowanej przez Wystawcę filmowej zapowiedzi na kanale filmowym targów Polagra Food i Polagra Gastro.

Więcej informacji >>>

JAKOŚĆ ŻYWNOŚCI

Udział w targach POLAGRA FOOD to także możliwość ubiegania się o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich stanowiący rekomendację ekspertów i potwierdzenie jakości produktów. Tworzymy kampanię promocyjną produktów nagrodzonych Złotym Medalem obejmującą m.in. takie działania jak:

 • kampania internetowa na ogólnopolskich serwisach informacyjnych: Grupa wp.pl, money.pl. W sumie 300 000 odsłon na wszystkich serwisach.
 • wysyłka informacji prasowych o laureacie nagrody do dziennikarzy ogólnopolskich i lokalnych, najpopularniejszych i opiniotwórczych magazynów branżowych.
 • kampania Telewizyjna promująca Konkurs  Złoty Medal - w mediach ogólnopolskich, jako sponsor programu prognozy pogody w TVP INFO .
 • kampania telewizyjna w mediach lokalnych - Poznański Magazyn Targowy - materiały z wybranych  targów, ciekawostki, dotyczące innowacyjnych produktów i usług, które zdobyły nagrodę Złoty Medal MTP.

Więcej informacji >>>

UWAGA!

Niższe ceny powierzchni wystawienniczej - do 31 maja 2019!

 

zapytaj_o_oferte_2.png

 

Targi POLAGRA FOOD to kompleksowa usługa, która wspiera polskich producentów żywności.[ Wstecz ]
Patroni Medialni