■ Korzyści z udziału w targach

BUDUJ WIZERUNEK MARKI, ROZWIJAJ KONTAKTY HANDLOWE, PODBIJAJ RYNKI ZAGRANICZNE

Targi POLAGRA FOOD to nie tylko możliwość prezentacji produktów, ale pakiet działań marketingowych, które pomogą rozwijać świadomość marki, relacje z partnerami biznesowymi.

Jak wspieramy naszych wystawców?

  • W ramach programu Hosted Buyers zapraszamy kupców zza granicy zainteresowanych importem polskich produktów spożywczych.
  • Zapraszamy do udziału w targach osoby odpowiedzialne za zatowarowanie sieci handlowych, hurtowni spożywczych i dystrybutorów żywności.
  • Promujemy nowe, unikatowe produkty z oferty wystawców na łamach  magazynu targowego Vademecum Zwiedzającego, na naszej stronie www, w informacjach wysyłanych do mediów branżowych.
  • Wspieramy kampanię promocyjną produktów nagrodzonych Złotym Medalem – laureaci otrzymują Pakiet medalisty o wartości szacunkowej 50 tys. PLN!
  • Tworzymy merytoryczny program szkoleń i warsztatów, na które możesz zaprosić swoich kontrahentów.

Targi POLAGRA FOOD to kompleksowa usługa, która wspiera polskich producentów żywności.

 

ZGŁOŚ NOWOŚĆ

znaczek_nowosc.jpg

Nowości rynkowe to najczęściej wybierany powód przyjazdu na Targi. Zgłoś swoje nowości produktowe, a my zaprezentujemy je zwiedzającym bez żadnych dodatkowych opłat m.in na naszej stronie internetowej, w newsletterach, w Vademecum Zwiedzajacego!

>>> Zgłoś nowość <<<

Na Twoje propozycje nowości czekamy do 20 maja 2019!

INWESTYCJA W PRESTIŻ

zm_bezroku.png

Zgłoś swój innowacyjny produkt i zdobądź najważniejsze targowe wyróżnienie w Polsce! Aż 83% laureatów konkursu zauważyło wzrost zainteresowania ofertą firmy po opublikowaniu informacji o zdobyciu Złotego Medalu!

>>> Zobacz lauretów konkursu, edycja 2018

>>> Złoty Medal MTP - zgłoszenia

Termin zgłoszeń: zostanie podane wkrótce.

ACANTHUS AUREUS

acanthus-01.png

Najlepsze stoiska zasługują na prestiżową nagrodę! Przygotowujesz niestandardowe stoisko, które sprzyjać będzie bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreśli pozytywny wizerunek firmy? Zgłoś je do konkursu ACANTHUS AUREUS!

>>> Zobacz szczegóły konkursu ACANTHUS AUREUS

[ Wstecz ]
Patroni Medialni