■ Międzynarodowa Konferencja Halal Europa Wschodnia

slajder.jpg

Międzynarodowa Konferencja Halal Europa Wschodnia, jest pierwszym wydarzeniem tego rodzaju w regionie. W programie zaplanowana jest seria specjalistycznych warsztatów poświęconych różnym zagadnieniom z dziedziny Halal, wspieranych przez wiodące organizacje handlowe Halal i autorytety w tymże przemyśle.

Konferencja ma na celu kształtowanie i wzmacnianie gospodarki Halal, a także stworzenie platformy wspólnego i spójnego rozwoju, któremu prześwieca idea synergii. Ma także zapewnić możliwość połączenia wysiłków sektora rządowego i prywatnego, co doprowadzi do dalszego, dynamicznego rozwoju przemysłu Halal.

Konferencja ma również umożliwić i ułatwić penetrację rynku europejskiego przez szerokie spektrum produktów Halal. W centrum wydarzenia znajduje się wobec tego koncepcja progresji i rozkwitu przemysłu Halal w Polsce i innych krajach Europy Wschodniej. Idea ta łączy się z potrzebą zwiększenia eksportu produktów Halal do krajów OIC będących głównym rynkiem konsumenckim żywności Halal Food.

Gośćmi konferencji będą m.in. delegaci nabywcy z ponad 25 krajów (m. in. ze Zjednoczonego Królestwa Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kuwejtu, Turcji, Iranu, Pakistanu, Indie, Chiny, Japonia, Tajwan, Malezja, Indonezja, Tajlandia, Korea Południowa, Filipiny, Kanada, Nowej Zelandii, USA i państw Europy).

Wydarzenie rozpocznie się zebraniem międzynarodowych i lokalnych przedstawicieli rządu, uczelni wyższych, liderów branży, dygnitarzy, VIP-ów, organów certyfikujących, ekspertów, nabywców, eksporterów, importerów, reprezentantów sieci sklepów. Spotkanie to ma zapewnić możliwość podjęcia współpracy handlowej i nawiązania kontaktów biznesowych na lukratywnym rynku Halal.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZENIA >>>

Uczestnictwo w MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI HALAL EUROPA WSCHODNIA jest możliwe po otrzymaniu imiennego zaproszenia.

FORMULARZ REJESTRACJI >>>

Kompletny formularz należy wysłać na adres: conventionhalal@gmail.com.

Więcej informacji na www.polandhalalconvention.com.

organizatorzy.jpg

[ Wstecz ]
Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact