Targi pod honorowym patronatem

Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

20 grudnia 2016, Krzysztof Jurgiel, Mnister Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął patronat honorowy nad targami: Polagra Tech, Polagra Food, Polagra Gastro, Smaki Regionów oraz nad najważniejszym w polskim środowisku gastronomicznym konkursem dla profesjonalnych kucharzy  - Kulinarnym Pucharem Polski.

Blok targów Polagra to promocja polskiej gospodarki, a  dla branży spożywczej natchnienie i globalny przegląd ofert. Ekspozycję tworzy szerokie grono producentów mięs i wędlin, dodatków do żywności, ziół, przypraw, produktów mleczarskich, słodyczy, przetworów owocowo-warzywnych, win, wódek i likierów oraz żywności ekologicznej. Wydarzenie obejmuje 17 pawilonów targowych, bierze w nim udział blisko 1200 wystawców z 30 krajów, a wystawę odwiedza rokrocznie ponad 65 tysięcy zwiedzających z całego świata.

Międzynarodowe Targi Poznańskie długofalowo i konsekwentnie realizują projekty biznesowe, które służą rozwojowi sektora spożywczego i rolnego.  Targi Smaki Regionów, POLAGRA FOOD, POLAGRA TECH, POLAGRA GASTRO to nie tylko ekspozycja firm działających w branży związanej z produkcją żywności, ale również bogaty program merytoryczny, na który składają się konferencje, seminaria czy pokazy całych linii produkcyjnych dla tej gałęzi gospodarki. Z kolei Konkurs Kulinarny Puchar Polski to wydarzenie dla profesjonalistów o ogromnym prestiżu. Klasa i poziom kucharzy, startujących w tym konkursie, sprzyjają popularyzacji polskiej sztuki kulinarnej na świecie.

Kolejny raz Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymały patronat honorowy Ministerstwa nad wydarzeniami, które organizują dla rozwoju branży spożywczej i gastronomicznej. Co więcej wszystkie targi, z kórych składa się jesienny blok targów Polagra to spotkania biznesowe, które posiadają certyfikat Polskiej Izby Przemysłu Tragowego - "Targi z rekomendacją".

Wstecz

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact