Patronat Honorowy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS


Rzetelnie i z pasją

Tak właśnie organizowane są targi Polagra Food.

Międzynarodowe Targi Poznańskie z pasją i biznesową uważnością organizują targi dla branży spożywczej. Dla swoich klientów prowadzą promocję rzetelnie i ambitnie! Co najważniejsze pozyskują profesjonalnych zwiedzających, którzy są zainteresowani rozszerzeniem asortymentu w sklepach, zarówno tych małych jak i wielkopowierzchniowych.

Mocną stroną targów Polagra Food są staranni dobrani kupcy z zagranicy. Wsłuchując się w głos płynący od producentów żywności koncentrujemy działania na sprowadzeniu do Poznania przedstawicieli branży z krajów, w których jest potencjał sprzedażowy dla polskiego mięsa, produktów mleczarskich, przetworów owocowo-warzywnych, słodyczy i nie tylko.

baner_zglos_udzial_czerwony.jpg

Dlaczego warto zgłosić się już dziś?

Wcześniejsze zgłoszenie, to niższa cena, ale nie tylko. To także możliwość skorzystania z działań promocyjnych, jakie Międzynarodowe Targi Poznańskie prowadzą nieodpłatnie, by promować wystawców i ich produkty. Warto skorzystać z tego potencjału marketingowego!.

Gwarancja jakości

Kompleksowość i długofalowe realizowanie usług, które cechują działalność Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniają tego organizatora imprez targowych w Polsce i są argumentami, które niezmiennie potwierdzają wysoką jakość realizacji i utrzymanie pozycji lidera rynku targowego. Warto również podkreślić, że targi POLAGRA FOOD otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Wstecz

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact