Polagra Food – biznes ze smakiem!

To targi, w których najważniejsze jest przygotowanie efektywnej przestrzeni biznesowej dla producentów żywności.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food są dla branży zwiastunem trendów konsumenckich oraz pozwalają na kompleksowy przegląd oferty producentów i dystrybutorów żywności. Co roku odwiedza je kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów.

Co świadczy o niezaprzeczalnie mocnej pozycji targów Polagra Food na rynku wydarzeń branżowych w Polsce?

  • kompleksowy zakres ekspozycji, na której prezentowane są produkty mięsne, mleczarskie, przetwory rybne, owocowo-warzywne, słodycze, napoje, alkohole i wiele innych >>
  • biznesowy charakter wydarzenia – targi co roku odwiedza ponad 60 tys. profesjonalistów związanych z branżą spożywczą i gastronomiczną.
  • zwiedzający z całego świata – na targach Polagra Food gościmy krajowych dystrybutorów żywności jak i przedstawicieli branży spoza Polski, zainteresowanych współpracą z polskimi producentami żywności. Dzięki współpracy z ambasadami oraz instytucjami branżowymi oraz autorskiemu programowi HOSTED BUYERS, targi co roku odwiedza ponad 70 zagranicznych delegacji handlowych.
  • intensywna, sprofliowana kampania promocyjna – targom Polagra Food od lat towarzyszy szeroka kampania promocyjna w mediach branżowych i ogólnotematycznych, a także pakiet regularnych działań w nowoczesnych kanałach komunikacji, skierowanych do kadry kierowniczej sieci handlowych, hurtowni spożywczych i właścicieli sklepów detalicznych.
  • efekt synergii - wraz z targami POLAGRA FOOD odbywają się między innymi międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO oraz Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA TECH. Połączenie tych wydarzeń to ogromny potencjał zwiedzających, poszukujących wysokiej jakości produktów spożywczych.
  • wsparcie promocyjne dla wystawców – nowości, produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP prezentowane są nie tylko na stronie www targów oraz w bezpośredniej komunikacji ze zwiedzającymi targi , ale także w wydawnictwie Polagra News stanowiącym zwierciadło rynku i podsumowanie najważniejszych wydarzeń z branży, docenianym przez branżę za jakość merytoryczną.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem targów Polagra Food i udziału w tym najbardziej znaczącym dla branży spożywczej wydarzeniu biznesowym!

Wstecz

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact