Polagra Food - będą wzrosty!

Powierzchni ekspozycyjna kurczy się w szybkim tempie.Przewiduje się, że do końca miesiąca zostanie rozdysponowana w 95%.

POLAGRA FOOD co roku przyciąga liczne grono zwiedzających kusząc doskonale znanymi markami produktów spożywczych, żywnością innowacyjną pod względem składu czy smaku, a także egzotycznymi smakami z całego świata. Nie inaczej będzie w tym roku. Już ponad 80% powierzchni planowanej na targi POLAGRA FOOD zostało zarezerwowane przez producentów i dystrybutorów żywności.

Prym będą wiodły oczywiście polska branża mleczarska i przetwórstwa mięsnego. Te dwa sektory prezentować będzie liczne grono firm – liderów rynkowych, których produkty są doskonale znane z półek sklepowych w Polsce. Szykuje się również interesująca ekspozycja ze strony firm przetwórstwa owocowo-warzywnego. Nie zabraknie także słodyczy, przekąsek, herbat, napojów i alkoholi. Oprócz silnej reprezentacji firm polskich pojawią się również producenci żywności z zagranicy, m.in. z Włoch, Finlandii, Bułgarii, Niemiec, Węgier, Litwy, Cypru, a także Malezji, Indonezji i Sri Lanki.

POLAGRA FOOD, jako targi kontrakcyjne, od lat sprzyjają wymianie handlowej pomiędzy Polską, a resztą świata. Ich formuła pozwala nie tylko zapoznać się z niezwykle obszernym portfolio produktów, ale przede wszystkim pozyskać nowych, solidnych partnerów biznesowych. To także pakiet działań promocyjnych, które organizatorzy targów realizują dla wystawców, by promowac firmy, produkty i marki!

Dołącz do wystawców targów POLAGRA FOOD!

BEZPŁATNY pakiet działań promocyjnych dla wystawców - SPRAWDŹ >>

Złoty Medal MTP >>

 

Zapraszam do kontaktu:

Joanna Sauer-Własny, tel. 691 033 075, e-mail: joanna.sauer-wlasny@mtp.pl

Wstecz

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact