Nie zostawaj w tyle!

Wygraj wyścig z czasem! Do 31 maja niższe ceny uczestnictwa w targach Polagra Food.

Targi Polagra Food to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też promocja polskiej branży spożywczej i jej osiągnięć poza granicami naszego kraju.

Co roku odwiedza je kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów.

baner_zglos_udzial_czerwony.jpg

Aby optymalnie skorzystać z oferty, warto zgłosić się do 31 maja!

Dzięki temu zyskają Państwo najniższe ceny, ale także wezmą udział w naszych działaniach marketingowych, które realizujemy nieodpłatnie na rzecz naszych wystawców! W naszych kanałach informacyjnych (informator dla zwiedzających, strona www, media społecznościowe, prasa branżowa) promujemy firmy, produkty, marki, które będą prezentowane na targach Polagra Food!

POLAGRA FOOD -TO TARGI MIĘDZYNARODOWE, KOMPLEKSOWE, KONTRAKTACYJNE

To ważne wydarzenie w kontekście rozwoju nowych perspektyw eksportowych, w którym kluczową rolę odgrywa program Hosted Buyers - dzięki, któremu w targach uczestniczą dystrybutorzy produktów spożywczych z całego świata, zainteresowani zawarciem kontraktów z uczestnikami targów Polagra Food.

Wstecz

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact