Patronat Honorowy
Patronat Merytoryczny


Partner Programu
HOSTED BUYERS


■ Usługi reklamowe

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

REKLAMA W KATALOGU TARGOWYM

Katalog targowy to idealne miejsce do prezentacji oferty targowej każdego wystawcy. Wydawany przed każdymi targami stwarza możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej zainteresowanej branżą, której targi dotyczą. Katalog trafia do rąk każdego wystawcy, a także każdego zwiedzającego, który zakupi go w trakcie trwania targów. Jest materiałem, z którym zwiedzający porusza się po targach. Stanowi przewodnik, jest najlepszym skondensowanym źródłem informacji o ofercie wystawienniczej danych targów.

Każdemu wystawcy proponujemy umieszczenie:
- obowiązkowego wpisu do katalogu w alfabetycznym spisie wystawców - wpis zawiera nazwę i adres firmy,
- tekstu oferty targowej,
- logo firmy,
- wpisu adresowego w spisie wystawców wg grup towarowych,

 

Istnieje także możliwość umieszczenia w katalogu targowym:
- ogłoszenia reklamowego,
- wkładki reklamowej,
- wykonania projektu ogłoszenia,

Szczegółowe informacje zawiera formularz R.

Warto dodać, że katalog targowy publikowany jest również na stronie www danych targów, które mają bardzo dużą oglądalność, zwłaszcza w okresie przedtarowym, kiedy niedostępny jest katalog drukowany. Przed targami, w specjalnie oznaczonej zakładce pojawia się lista wszystkich wystawców wraz z lokalizacją stoisk oraz ofertą, a następnie w dniu rozpoczęcia targów pojawia się katalog uzupełniony o adresy i wszelkie dane kontaktowe do firm. Usługa umieszczenia danych firmy w internetowym katalogu wystawców targów, zawarta jest w cenach na formularzach K i R. Nie podlega ona dodatkowym opłatom.

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

Zobacz szczegółową ofertę: prezentacja - OUTDOOR i INDOOR

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt: Małgorzata Barczak; tel. +48 61 869 2524 fax +48 61 869 2960; e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

banner.JPGbanner_2.JPG

FLAGI I KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Szczegółowe informacje zawiera formularz R1.

ballon 3.JPGbalon.JPGbalon2.JPG

REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Szczegółowe informacje zawiera formularz R1.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Szczegółowe informacje zawiera formularz P. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

Izabela Kalemba
tel. 61 869 2539
fax 61 869 2960
izabela.kalemba
at mtp.pl

p.gif ZAMÓWIENIE PERSONELU POMOCNICZEGO Kliknij aby ściągnąć w formacie Adobe PDF

PROMOCJA W MATERIAŁACH DRUKOWANYCH MTP

1. Reklama w przewodniku dla zwiedzających - jest to materiał drukowany na około dwa miesiące przed targami, który jest wysyłany do profesjonalnych potęcjalnych zwiedzających ok. 1,5 miesiąca przed targami - ma zachęcić do odwiedzenia targów, a przy okazji zamieszczenia reklamy również Państwa stoiska.

2. Ulotki - mapki drukowane na targi to najważniejsze dokumenty informacyjne, które zwiedzający otrzymuje wraz z kupnem biletu, jak również od obsługi tuż przed wejściem na teren targowy.

W ulotkach możecie Państwo zamieścić reklamę Państwa firmy lub/i logo na mapie stoisk. Logo to pozwoli dotrzeć do Państwa bez żadnych problemów.

Mapy drukowane są w ilościach kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy, co daje pewność, że Państwa reklama i logo na pewno nie zostaną nie zauważone.

Szczegółowe informacje zawiera
formularz G.

E-REKLAMA

Proponujemy:

Zamieszczenie BANERÓW, LOGOTYPÓW, LINKÓW na branżowej stronie wydarzenia

Zamieszczenie danych kontaktowych, biuletynów i zdjęć w sekcji INFORMACJE DLA MEDIÓW

Oferta jest każdorazowo przygotowywana indywidualnie w zależności od terminu zgłoszenia.

TARGOWE STUDIO RADIOWE

Na terenach targowych funkcjonuje Targowe Studio Radiowe. Emituje własny program muzyczny, serwisy informacyjne Radia Merkury, komunikaty i reklamy. Program TSR nadawany jest na terenie otwartym targów (poza pawilonami), w Alei Lipowej - czyli zadaszonej przestrzeni łączącej pawilony 7, 7A, 8, 8A oraz w niektórych innych ciągach komunikacyjnych. Usytuowanie głośników sprawia, że oddziaływanie nadawanego programu jest nienatarczywe i  nie zakłóca komfortu prowadzonych na stoiskach rozmów handlowych . Dzięki Targowemu Studiu Radiowemu mają Państwo możliwość skorzystania z wielu możliwości jaką daje radio: szybkiego i bieżącego docierania z informacją do zwiedzających, emisji komunikatów, spotów i ogłoszeń reklamowych. Chętnie organizujemy także nietypowe akcje np. konkursy. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o nagrywanie spotów w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim.

Szczegółowych informacji udziela:
Agencja Reklamowa Radia Merkury
ul. Berwińskiego 5, 60-765 Poznań
tel./fax: +48 61 865 8373, + 48 61 865 9629
tel.: +48 61 869 9351 wew. 126 lub 156
e-mail:
arrm@radiomerkury.pl

Podczas trwania targów prosimy kontaktować się z:
Targowym Studiem Radiowym
paw. 15 (wejście od ul. Śniadeckich)
tel.: +48 61 869 2519
fax: +48 61 865 9636

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Delegaturę MTP w Warszawie. Ukazuje się 4 razy w roku i prezentuje najważniejsze informacje dotyczące targów odbywających się w nadchodzącym kwartale. Poznański Magazyn Targowy drukowany jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej i rozsyłany do Izb Przemysłowo-Handlowych, Izb Gospodarczych, Ambasad i Stowarzyszeń na całym świecie.

Redakcja „Poznańskiego Magazynu Targowego”
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. + 48 61 869 2000

Reklama: Katarzyna Probala, tel. +48 869 2937, katarzyna.probalaat mtp.pl

 

[ Wstecz ]
Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact