Aktualności
17.09.2014
Sprawdź program wydarzeń

[ więcej ]


16.09.2014
Jak co roku targowe ekspozycje zostaną dopełnione przez, bogaty program wydarzeń, na który, poza panelami dyskusyjnymi seminariami, złożą się konkursy wędliniarskie.

[ więcej ]


15.09.2014
Sprawdź listę i obierz dobry kierunek na POLAGRA FOOD

[ więcej ]


Archiwum

POLAGRA FOOD

Zapraszamy na kolejną edycję targów POLAGRA FOOD: 29 września - 2 października 2014

Ponad 54 000 zwiedzających, blisko 1 000 wystawców z 32 krajów, kilkadziesiąt Złotych Medali MTP – tak najkrócej można podsumować minioną edycję aż 6 wydarzeń targowych, których wspólnym mianownikiem była branża spożywcza, hotelowa i gastronomiczna oraz wszystko to, co z nimi związane.

W dniach 23-26 września 2013 roku przedstawiciele branży spożywczej wzięli udział w dorocznym święcie przemysłu, który dla polskiej gospodarki jest nie tylko strategicznym, ale i wyjątkowo ważnym. Tegoroczne Targi POLAGRA FOOD – największe w tej części Europy targi wyrobów spożywczych, nie oparły się nurtowi żywności ekologicznej, która stała się jednym z wiodących tematów wydarzenia.

mtp
Są z nami liderzy

Zeszłoroczne targi Polagra Food oceniam bardzo pozytywnie – porównując imprezy targowe z kilku poprzednich lat uważam, że to jeden z lepszych projektów. Na pochwałę zasługuje organizacja imprezy, dobry kontakt pracowników MTP z wystawcą oraz wystrój stoisk. Dzięki dobrej promocji na targach miałem okazję poznać ludzi z branży mięsnej z innych krajów - wymiana cennych doświadczeń i promocja polskiej żywności to kolejny plus.

Józef Konarczak,
Prezes Zakładów Mięsnych KONARCZAK

Uczestnictwo w Targach Polagra Food to nieodzwowny element komunikacji marketingowej firmy Mlekovita. Cieszymy się także z coraz większego zainteresiwania gości z zagranicy. W czasie tych targów spotykamy realnie decyzyjne osoby - profesjonalistów najwyższego szczebla.

Dariusz Sapiński,
Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA

mtp

Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizator polskich ekspozycji zagranicznych zaprasza do udziału w zagranicznych wydarzeniach branżowych –  Targi World Food w Kazachstanie. Dowiedz się więcej:

mtp

mtp

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi