Do rozmów podczas Targów zapraszają:

    
 Aktualności
17.10.2016
Międzynarodowy charakter targów Polagra to nie mit.

[ więcej ]


13.10.2016
Zmysłowy spacer po salach żywiołów i premierowy koncert projektu muzycznego "Poznanianki" będą atrakcją „Gali 9.5 Zmysły i Żywioły”, czyli finału obchodów jubileuszu 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


10.10.2016
Tak właśnie można podsumować targi Polagra Food.

[ więcej ]


Więcej aktualności

POLAGRA FOOD

mtp

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD to wydarzenie, którego obecna formuła została zbudowana na wieloletnim doświadczeniu i w oparciu o wyzwania jakie stoją przed branżą spożywczą. Stanowi miejsce prezentacji nowatorskich rozwiązań, produktów wysokiej jakości, a przede wszystkim otwiera nowe kierunki dla rozwoju biznesu. To właśnie na to wydarzenie czekają menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności a także detaliści, by móc zapoznać się z osiągnięciami branży spożywczej i pozyskać asortyment spełniający oczekiwania konsumentów.

Tegoroczna edycja targów to ponad 350 wystawców z całego świata, setki nowości i 27 produktów nagrodzonych Złotym Medalem. Ekspozycję wraz z innymi wydarzeniami towarzyszącymi zobaczyło ponad 63 tys. profesjonalistów.

mtp

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi