W targach udział biorą m.in.:


    
 Aktualności
16.05.2018
W dniu 9 maja 2018 roku, targów POLAGRA FOOD odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu Polski Producent Żywności 2018.

[ więcej ]


16.05.2018
Wywiad z Jackiem Boguckim, Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

[ więcej ]


16.05.2018
9 maja 2018 po raz pierwszy odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Wiodący Polski Eksporter Żywności – Leading Polish Food Exporter”.

[ więcej ]


Więcej aktualności

POLAGRA FOOD

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych

Targi Polagra Food to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też promocja polskiej gospodarki.

W ofercie wystawców: mięsa i wędliny, dodatki do żywności, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie - sery, kefiry, jogurty, mleko, wyroby piekarskie i cukiernicze - ciasta, castka, słodycze, przetwory owocowo-warzywnych, wina, wódki i likiery oraz żywność ekologiczna.

Targi spożywcze POLAGRA FOOD co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów. To ważne wydarzenie w rozwoju nowych perspektyw eksportowych, w którym kluczową rolę odgrywa program Hosted Buyers, dzięki któremu menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności spoza Polski mogą wziąć udział w targach na bardzo preferencyjnych warunkach. Targi żywności POLAGRA FOOD są dla nich znakomitą platformą do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, utrzymania dotychczasowych relacji i poznania najnowszych trendów branży spożywczej w Polsce.

 

Zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej, targach żywności POLAGRA FOOD. Do zobaczenia w Poznaniu!

mtp

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Patroni Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact