Aktualności
01.10.2014
Intensywne rozmowy biznesowe, tłumy zwiedzających, pokazy, degustacje …

[ więcej ]


01.10.2014
Tegoroczna POLAGRA FOOD zgromadziła wielu wystawców, w tym producentów i dystrybutorów win i to z najwyższej półki.

[ więcej ]


01.10.2014
Polscy producenci rozmawiają z kupcami z zagranicy

[ więcej ]


Archiwum

POLAGRA FOOD

Targi POLAGRA FOOD oficjalnie otwarte!

W obecności m.in. Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego otworzyliśmy dziś oficjalnie targi PolagraFood, które potrwają do 2 października. Można je zwiedzać codziennie w godz. 9.00 – 17.00, poza czwartkiem, kiedy to ekspozycje będą udostępnione publiczności godzinę krócej.

 

mtp
Są z nami liderzy

Zeszłoroczne targi Polagra Food oceniam bardzo pozytywnie – porównując imprezy targowe z kilku poprzednich lat uważam, że to jeden z lepszych projektów. Na pochwałę zasługuje organizacja imprezy, dobry kontakt pracowników MTP z wystawcą oraz wystrój stoisk. Dzięki dobrej promocji na targach miałem okazję poznać ludzi z branży mięsnej z innych krajów - wymiana cennych doświadczeń i promocja polskiej żywności to kolejny plus.

Józef Konarczak,
Prezes Zakładów Mięsnych KONARCZAK

Uczestnictwo w Targach Polagra Food to nieodzwowny element komunikacji marketingowej firmy Mlekovita. Cieszymy się także z coraz większego zainteresiwania gości z zagranicy. W czasie tych targów spotykamy realnie decyzyjne osoby - profesjonalistów najwyższego szczebla.

Dariusz Sapiński,
Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA

mtp

Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizator polskich ekspozycji zagranicznych zaprasza do udziału w zagranicznych wydarzeniach branżowych –  Targi World Food w Kazachstanie. Dowiedz się więcej:

mtp

mtp

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi